Zespół

Tax & Art

Patrycja Balicka

DORADCA PODATKOWY, PRAWNIK

Moja praktyka zawodowa obejmuje bieżące doradztwo podatkowe w szczególności  zakresie cen transferowych, a także rozliczeń podatkowych, analizy podatkowej umów, obsługi kontroli i postępowań podatkowych, obsługi programów finansowo-księgowych.

Zajmuję się podatkami od ponad 19 lat. Przez kilkanaście lat pracowałam w dziale podatkowym operatora telefonii komórkowej. Od 2012 r. współpracuję z kancelariami doradztwa podatkowego, gdzie zajmuję się bieżącym wparciem i obsługą klientów. W XIII Ogólnopolskim Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej otrzymałam rekomendację w kategorii „Doradztwo w sprawach cen transferowych”. Jestem członkiem grup roboczych Forum Cen Transferowych przy Ministerstwie Finansów.

W czasie wolnym od podatków, poświęcam się swoim zainteresowaniom – filozofią Wschodu, psychoterapią, praktykuję jogę, i w każdej wolnej chwili czytam.

https://taxandart.pl/wp-content/uploads/2021/10/logo-1.png
ul. Willowa 11 lok. 2, 00-790, Warszawa

Obserwuj nas:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tax & Art to rezultat naszych kilkunastoletnich doświadczeń współpracy z klientami z różnych branż i poszukiwania formuły, która będzie odpowiadała potrzebom naszych klientów

REALIZACJA: IBIF.PL