Kim jesteśmy

Tax & Art to rezultat naszych kilkunastoletnich doświadczeń współpracy z klientami z różnych branż i poszukiwania formuły, która będzie odpowiadała potrzebom naszych klientów. Wiemy, że te potrzeby są różne. Dlatego stworzyliśmy platformę współpracy, w ramach której świadczymy usługi doradztwa podatkowego w pełnym zakresie.

Trzy słowa, które definiują nas i działania Tax & Art:

Zaufanie ­

Jeśli zdecydujesz się współpracować z nami, możesz powierzyć nam wszystkie swoje sprawy. Pamiętaj, że w ramach tajemnicy zawodowej jesteśmy zobowiązani do zachowania poufności. Zaufanie to również lojalność i wzajemny szacunek. Możesz ich od nas oczekiwać, jak również tego, że wszystkie Twoje sprawy postaramy się rozwiązać kierując się tymi zasadami.

Zaangażowanie 

Każdy z nas jest osobiście zaangażowany w pracę dla Ciebie. Oznacza to, że zawsze masz kontakt z osobą, która bezpośrednio zajmie się każdą z Twoich spraw. Jeśli będzie taka potrzeba, to my zajmiemy się dobraniem odpowiednich specjalistów, którzy pomogą rozwiązać nie tylko podatkowe problemy. Jesteśmy zawsze dostępni i zapewniamy, że każda z Twoich spraw będzie dla nas priorytetowa.

Kreatywność

Zawsze szukamy rozwiązań, które pomogą Ci usprawnić Twój biznes, czy zoptymalizować rozliczenia podatkowe. Tam gdzie tylko to możliwe staramy się dostrzec i zaprezentować Ci rozwiązanie out-of-the box, niestandardowe i nieszablonowe. Ta cecha zdecydowanie wyróżnia Tax & Art spośród wielu innych doradców. Kreatywność to również poszukiwanie oryginalnych sposobów pozytywnego rozwiązywania sporów z organami podatkowymi, wszystko oczywiście w ramach obowiązujących przepisów prawa.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług stałego doradztwa podatkowego, wspieramy naszych klientów w przeprowadzaniu istotnych dla ich działalności transakcji, wspieramy w toczących się czynnościach sprawdzających, kontrolach podatkowych, postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Przygotowujemy także wnioski o interpretacje podatkowe i prowadzimy spory interpretacyjne, łącznie z wystąpieniami przed sądami administracyjnymi. Podatki to nasza pasja poza godzinami prowadzimy blogi podatkowe:  Kulturalnie o podatkach i Kontrola podatkowa w firmie.

https://taxandart.pl/wp-content/uploads/2021/10/logo-1.png
ul. Willowa 11 lok. 2, 00-790, Warszawa

Obserwuj nas:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tax & Art to rezultat naszych kilkunastoletnich doświadczeń współpracy z klientami z różnych branż i poszukiwania formuły, która będzie odpowiadała potrzebom naszych klientów

REALIZACJA: IBIF.PL