Obsługa kancelarii prawnych

Obsługa kancelarii prawnych

Od początku działania MVP TAX stale wspieramy kancelarie prawne w prowadzonych przez nie transakcja, projektach i postępowaniach.

Obecnie, niemal każdy prowadzony przez kancelarie prawne projekt czy transakcja, aby były przeprowadzone bezpiecznie niezbędne jest wsparcie doradców podatkowych. Niezależnie od tego czy negocjowana jest ugoda, prowadzona transakcja sprzedaży udziałów, finalizowany duży kredyt konsorcjalny, przygotowywany projekt PP, czy planowana transakcja sprzedaży nieruchomości, każde z tych zdarzeń wywołuje konsekwencje podatkowe. Konsultacje doradcy podatkowego są niezbędne także przy prostych (zdawałoby się) czynnościach współorganizowanych przez kancelarie prawne: planowaniu współpracy z influencer’ami, organizowaniu konkursów, opracowaniu programów motywacyjnych/sprzedaży premiowej i innych akcjach marketingowych.

W MVP TAX łączymy kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym na rzecz klientów przy najbardziej złożonych transakcjach i projektach, w szczególności w branżach finansowej, nieruchomościowej, energetycznej, produkcyjnej, reklamowej. Pomagamy zarówno stronom transakcji, jak i kancelariom prawnym pragnącym zaoferować swoim klientom kompleksowe doradztwo transakcyjne obejmujące również obsługę podatkową.

Zakres naszych usług związanych z doradztwem transakcyjnym obejmuje:

  • Badanie ryzyk podatkowych (tax due diligence, vendors diligence) w nabywanych lub sprzedawanych podmiotach.

  • Doradztwo podatkowe w zakresie aspektów podatkowych zawieranych umów kredytowych.

  • Wsparcie w realizacji pracowniczych programów akcyjnych.

  • Wsparcie podatkowe w procesie wydzielenia w spółce zorganizowanych części przedsiębiorstwa.

  • Uzyskiwanie interpretacji indywidualnych (lub łącznych) zabezpieczających konsekwencje podatkowe transakcji.

  • Opiniowanie i negocjowanie podatkowych postanowień w umowach transakcyjnych.

https://taxandart.pl/wp-content/uploads/2021/10/logo-1.png
ul. Willowa 11 lok. 2, 00-790, Warszawa

Obserwuj nas:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tax & Art to rezultat naszych kilkunastoletnich doświadczeń współpracy z klientami z różnych branż i poszukiwania formuły, która będzie odpowiadała potrzebom naszych klientów

REALIZACJA: IBIF.PL